Lékařská konzultace

Potřebujete se poradit o svém zdravotním stavu a nemáte s kým? Máte zdravotní problémy a nevíte, jak je řešit? Chtěli byste vědět o svém těle víc?  

Co nabízíme:

  • Konzultaci lékaře s širokými znalostmi napříč celou medicínou
  • Dostatek času pro rozbor problémů, které vás trápí
  • Objednání v krátkém termínu
  • Příjemné prostředí a soukromí

 

Způsob práce

Lidské tělo lze přirovnat ke stroji. Pokud stroj nepracuje tak jak má, nachází se v něm závada. Bez jejího nalezení a pečlivé opravy se stroj rychleji opotřebovává a rychleji selže. V lidském těle je tomu podobně. Tělo svoji poruchu hlásí nejčastěji bolestí nebo špatnou funkcí vnitřních orgánů. Vždy je důležité najít místo poruchy a pokusit se ji opravit. Stejně tak důležité je předcházet dalším poruchám. Tak jako stroj potřebuje pravidelnou údržbu, lidské tělo potřebuje pravidelnou péči.

Konzultace obsahují pečlivý rozbor potíží klienta, hledání jejich příčiny a nejvhodnějšího řešení.  Klademe důraz na dostatečný časový prostor a soukromí.

 

Pro koho je služba určená:

Pro dospělé.

Konzultovat lze jakékoliv zdravotní problémy, pohybové a volnočasové aktivity, jídelní a pitné návyky, užívání volně prodejných léků a doplňků stravy.

Konzultace poskytuje MUDr. Kateřina Študentová, lékařka se zaměřením na všeobecné praktické lékařství, rehabilitaci, lázeňství a lymfologii.