V říjnu podruhé v tomto roce odměňujeme dárce krve!

25.09.2016 18:27

Jsme velice rádi, že odměňování dárců krve poukazem na 150 Kč se setkává s velkým nadšením a tak jsme se rozhodli tuto akci zopakovat i podruhé v tomto roce a to v měsíci říjnu. :)

Stejně jako v březnu  ve spolupráci s transfúzním oddělením fakultní nemocnice Plzeň obdarováváme dárce krve, kteří přijdou darovat krev v říjnu 2016. Dárkem je poukaz na 150 Kč, který mohou využít na masáž dle vlastního výběru. Obdržíte jej současně s potvrzením o darování krve. Budeme velice rádi, když naše akce přinese nové dárce a stejně tak budeme rádi, když již stálým dárcům krve uděláme radost naším drobným dárkem.

Při této příležitosti bychom rádi znova připomněli výhody, které dárci krve mají, ale jistě budete souhlasit, že největší odměnou je vědomí, že pár kapek naší krve možná právě někomu zachránilo život. :) A kdo ví, kdy my (nebo naši blízcí) budeme na místě těch, kteří krev budou potřebovat. :)

Pokud jste ještě nikdy nedarovali krev, podívejte se na tyto stránky transfúzní stanice, které vám pomohou získat základní informace. Najdete zde výčet dalších výhod. Také zdravotní pojišťovny oceňují dárce krve, na našich stránkách jsme poblikovali článek, kde je stručný přehled, co letos zdravotní pojišťovny přináší za výhody (nejen) dárcům krve.

 

Celkový přehled výhod:

  •     pracovní volno v den odběru
  •     kontrola zdravotního stavu
  •     odpočet ze základu daně (2.000 Kč za odběr)
  •     příspěvek na stravu, či občerstvení
  •     příspěvky a dárky zdravotních pojišťoven (např. příspěvky na masáže a cvičení, multivitamíny, atd..)
  •     jiné - do akcí darování krve se někdy angažují i jiné firmy

 

Upozorňujeme, že dárkové poukazy nelze kombinovat s případnými dalšími akcemi. Sčítání poukazů není možné.