Využijte příspěvek od pojišťovny, proplatí vám masáž nebo cvičení

14.06.2015 01:24

Rádi byste masáž zdarma? Proč ne, stačí se podívat do přehledu, který jsme pro vás připravili a snadno zjistit, jakou částkou přispívá právě vaše pojišťovna na služby, které poskytujeme.

 

Všeobecná zdravotní pojišťovna

V letošním roce poskytuje VZP finanční příspěvek na masáže pouze bezpříspěvkovým dárcům krve. Klienti, kteří v letošním roce alespoň jednou darují krev, plazmu nebo kostní dřeň, získají od své pojišťovny 500Kč na rehabilitační aktivity lázeňského typu, a mohou je tedy využít například na masáž.

Další výhodou, kterou VZP poskytuje, a kterou můžete využít ve firmě Maonel, je příspěvek ve výši 500Kč na prevenci kardiovaskulárního onemocnění, tedy na pohybové aktivity, které posilují činnost srdce a jsou účinné pro spalování tuků. Můžete využít služeb našeho akreditovaného trenéra fitness, který vám připraví cvičení na míru. (Budete totiž cvičit s Mírou). Podmínkou je, abyste na cvičení docházeli alespoň jednou týdně po dobu tří měsíců. Abyste neměli s proplacením žádné potíže, zkontrolujte si, zda máte na dokladu konkrétní název pohybové aktivity, dobu trvání, identifikační údaje poskytovatele pohybové aktivity, identifikační údaje pojištěnce a částku, kterou jste uhradili.   

Příspěvek z fondu prevence může získat pojištěnec VZP, který je zároveň členem Klubu pevného zdraví.

 

Vojenská zdravotní pojišťovna

Pojištěnci VoZP mohou jednou za rok získat příspěvek 250Kč (studenti 300Kč) na léčebný tělocvik a tělesnou regeneraci. Žádost o poskytnutí příspěvku na prevenci zdraví musí být předložena nejpozději do 31. 12. 2015 a do 90 kalendářních dnů od data uvedeného na daňovém dokladu.

K žádosti o příspěvek nezapomeňte přiložit:

  • originál dokladu o úhradě,
  • potvrzení lékaře (léčebný tělocvik a tělesná regenerace), lze jej nahradit čestným prohlášením žadatele, a to na formulář žádosti,
  • formulář

Více informací zde.

 

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Tato pojišťovna nabízí program „500Kč na prevenci“. Pokud byste chtěli využít příspěvek na služby z nabídky naší firmy, bude vás zajímat možnost čerpání na permanentku na pohybové aktivity, léčebný tělocvik a regeneraci. Za permanentku je v tomto případě považováno předplatné na 3 a více vstupů, masáž je možné proplatit pouze jednu.

 

Nepropásněte možnost získat 500Kč, akce trvá do konce června!

Přihlásit se můžete vyplněním formuláře zde. Z evidovaných žádostí systém každý den náhodně vybere pojištěnce, kteří získají příspěvek ve výši 500 Kč. V případě že jste nebyli vybráni, můžete o příspěvek žádat znovu následující den. Počet pokusů o získání příspěvku po dobu trvání akce není omezen, pojištěnec však může žádat jen jednou denně a příspěvek lze získat jen jednou. Pojištěnci, kteří obdrželi od ČPZP vyrozumění o úspěšném vyřízení žádosti, mohou příspěvek čerpat od 1.3.2015 do 30.9.2015 (datum na účetním dokladu a datum předložení dokladu na pobočce ČPZP musí být v tomto intervalu). V době předložení na pobočce nesmí být doklad starší 2 měsíců.

 

Pro nastávající maminky bude zajímavý balíček Manažerka mateřství, kdy mohou získat až 1000Kč na těhotenské masáže. Vzhledem k tomu, že naše firma nabízí masáže těhotných za bezkonkurenční ceny (rádi pomáháme, kde je nejvíc třeba), můžete díky příspěvku od pojišťovny získat 10 půlhodinových těhotenských masáží zcela zdarma (naše cena je 1000Kč) nebo při koupi deseti hodinových masáží vás jedna vyjde s příspěvkem od pojišťovny na 100Kč… skvělý způsob, jak se nechat hýčkat v nejkrásnějším období života!

Více informací zde.

 

Oborová zdravotní pojišťovna

Aktivní dárci plné krve a krevní plazmy, kteří v roce 2015 minimálně 2x darovali bezplatně krev, mají možnost využít nabídku preventivních programů a nechat si proplatit kredit až do výše 1000 Kč. Po vyplnění žádosti o kredit pro dárce krve za rok 2015 a odeslání společně s účetními doklady vám OZP na účet pošle peníze, které můžete využít i na masáže.

 

Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR

Bohužel tato pojišťovna momentálně neposkytuje příspěvky na masáže ani cvičení, kromě případu, kdy dárce krve splní podmínky pro získání příspěvku na ozdravný pobyt, místo kterého využije jednu z alternativ, kam spadají i masáže a cvičení. Podrobné informace najdete zde.

Program se může během roku měnit, proto je dobré sledovat webové stránky ZPMVČR.

 

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Pojišťovna poskytuje výhodné balíčky, jedním z nich je i balíček pro těhotné ženy. Díky této akci si můžete nechat proplatit těhotenskou masáž nebo cvičení až ve výši 600Kč. Dále u nás mohou senioři nad 60 let a studenti do 20 let využít příspěvek 500Kč na sportovní a pohybové aktivity. Dárci krve a kostní dřeně určitě ocení možnost proplacení masáže nebo cvičení do 800Kč.

více informací zde.

 

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Příspěvek na cvičení v hodnotě 500Kč mohou získat klienti, kteří jsou zařazeni do Programu 90 a splňují jeho podmínky. Registrace do programu je bezplatná, je prováděna na žádost pojištěnce a je možná na všech kontaktních místech pojišťovny nebo u ošetřujícího praktického lékaře. Vzhledem k tomu, že Program 90 si klade za cíl soustavnou a komplexní zdravotně-preventivní péčí přispět k dlouhému a plnohodnotnému životu, je orientován na pojištěnce, kteří v době zařazení do programu dosahují věku nejvýše 30 let.

 

                                                                                   - Anička -