Rekondiční (klasické) masáže

Předem bychom chtěli říci, že pro jednodušší přehled jsou v ceníku uvedeny ceny za strávený čas při masáži. Důvod je velmi prostý. Někteří klienti chtějí (někdy musejí) mít masáž např. zad a šíje delší než je standardní doba. Navíc je samozřejmě možnost partie různě kombinovat. Nicméně nemusíte mít strach, zde se dozvíte, jaká je nejkratší doba a je jen na vás, zda se rozhodnete pro delší variantu. Pamatujte, že při masáži jste na prvním místě vy!

Masáž je možno doplnit kineziotapingem. Je velmi vhodné pro prodloužení účinku masáže!

Šíje + záda (45-60 minut)

Masáž šíje od krku k ramenům, zad až do poloviny hýždí. Doporučujeme se objednávat rovnou na celou hodinu. Zbývá tak čas se více věnovat problematickým místům.

Ramena (15 minut)

Poměrně rychlá a krátká masáž, je vhodné ji přidat k Šíji + záda.

Hrudník (20 minut)

Masírují se okraje prsních svalů. Nemasírují se prsa.

Břicho (20 minut)

Jemná masáž bez tlaku v oblasti břicha.

Ruce (40 minut)

Postupuje se od konečků prstů až k ramenům. Postupně - prsty, hřbet ruky, dlaně, zápěstí, předloktí, loket, triceps, biceps.

Hýždě (10-20 minut)

Samotná masáž hýždí, kde můžou být problémy, které se řetězí až do bolestivých zad. Doporučujeme je přidat k masáží šíje a zad.

Přední část nohou (45 minut)

Postupuje se od konečků prstů až ke kyčlím. Postupně - prsty, nárt, kotník, bérec, kolena, stehna, kyčle.

Zadní část nohou (45 minut)

Postupuje se od konečků prstů až k hýždím. Postupně - prsty, chodidlo, kotník, lýtka, kolena, stehna, hýždě.

Celková masáž

Každý si představuje celkovou masáž jinak. Někdo si představí šíje, záda a zadní část nohou, někdo chce rychleji projet jednotlivé partie a skutečně projet celé tělo. Je to jen na vás, jaké máte přání. Není samozřejmě problém udělat celkovou masáž i tříhodinovou, či delší. Jak je vidět čas u jednotlivých partií těla, tak celková masáž se může bez problémů protáhnout na 4 hodiny. Jen bychom chtěli varovat, že ne každý je schopen ležet na lůžku déle než dvě hodiny. :)