Jóga

Nabízíme několik typů lekcí pod vedením naší instruktorky jógy Moniky. Lekce jsou určeny různým skupinám s různou obtížností. Pro zaručení většího klidu, lepší koncentrace a individuálního přístupu instruktorky ke každému účastníkovi se cvičí v malých skupinkách (maximálně 8 lidí). Abyste si vybrali vhodný typ lekcí, popsali jsme, co si pod jednotlivými lekcemi můžete představit.

Jemná jóga pro práci s ženskou energií

Tento druh cvičení je ideální pro dívky a ženy, které v sobě rády prohlubují pocit vnitřní krásy, jenž se zrcadlí do jejich života. V dnešním tolik uspěchaném světě tyto cviky pomáhají navodit pocit uvědomování si vlastní hodnoty, vnitřní síly, klidu a vyrovnanosti. Brzy s úžasem zjistíte, že se vaše osobnost významnou měrou obohacuje a vznikají tak ideální podmínky pro utváření si reality, po které tolik toužíte. Navozená harmonie a řád v průběhu cvičení pak významnou měrou posílí vaši jistotu. Fyzické tělo se díky němu bude doslova radovat z pohybu a zároveň svoboda a pocit štěstí ve vašem nitru vás začne blahodárně naplňovat. Ucítíte hřejivý dotek lásky, té živoucí, mocné a nekonečné síly, která námi prostupuje odjakživa. Jemná jóga v souladu s dechem niterně propojí vaši duši, tělo i mysl, aby ve vás energie mohla volně proudit a vy jste se tak cítily nadmíru spokojeně.

Jóga pro začátečníky nebo pokročilé

Pomocí tohoto cvičení, které klade větší důraz na silové prvky, posílíte nejen fyzické tělo, ale podpoříte jím i své duševní zdraví. Prostoupí vás svěží energie, která vám dodá intenzivní pocit zdravého sebevědomí. V souladu s pohybem budete správně pracovat s dechem a umocníte tak pozitivní vliv na střed vašeho těla a propojení fyzické i spirituální stránky jógy.

Jóga pro seniory

Tato lehčí forma cvičení klade důraz na zdravý pohyb a je vhodně přizpůsobena potřebám starší generace. Cíleně se zde pracuje s dechem a zároveň se využívá lehčích silových a protahovacích prvků. Bedlivě se dbá na správný postoj, správné zatížení páteře a plosek nohou. Cviky skvělým způsobem zlepšují motoriku celého těla. Nelze opomenout, že mezi jednotlivými pozicemi je dostatečný časový prostor na odpočinek a na samý závěr je zařazena relaxace. Součástí lekcí může být i navázání nových vztahů.

Individuální lekce

Tyto lekce jsou doslova šité na míru vaší osobnosti, vašim potřebám a přáním. Celou hodinu si tak užijete cvičení pod stálým odborným dohledem zkušené lektorky. K individuálním lekcím najdete více informací zde.

Něco o naší lektorce

Naše lektorka Monika je dlouholetá instruktorka jógy. Nejdříve začala studovat jógu jen pro sebe a nakonec jí zcela propadla. Již několik let využívá svých znalostí a zkušeností při vedení lekcí jógy. Miluje přírodu, procházky, hudbu, tanec, kreslení i psaní a zajímá se o mezilidské vztahy.