Náhradní plnění

Odebráním našich služeb lze formou náhradního plnění plnit povinný podíl dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 §81. S naší nabídkou můžete získat zajímavé benefity pro své zaměstnance. Jsme firma, která zaměstnává výhradně osoby zdravotně postižené, a využitím našich služeb nás na naší cestě podpoříte! :)

Co spoluprací s námi získáte?

Dobrý pocit z podpory zaměstnávání zdravotně postižených

I když nemáte ve svých řadách splněný povinný podíl zdravotně postižených zaměstnanců, tak odebráním našich služeb zajistíte práci pro naše zdravotně postižené zaměstnance, a tím všeobecně podpoříte politiku zaměstnávání zdravotně postižených osob. Také nám umožníte se dále rozvíjet, a třeba nám tím pomůžete otevřít další pracovní pozice.

Pěkné benefity pro vaše zaměstnance

Svým zaměstnancům můžete dát pěkné dárky formou fyzioterapie, masáží či cvičení pod dohledem instruktora. Nebo naopak jim dát možnost se rozvíjet na našich kursech. Poskytováním benefitů stoupá nejen vaše prestiž, ale i loajalita a vděčnost vašich zaměstnanců. Z naší praxe se nám potvrzuje, že zaměstnanci našich firemních klientů jsou velice rádi za naše služby a stoupá vděčnost jejich zaměstnavatelům.

Úlevy na odvodu státu

Formou náhradního plnění ušetříte na odvodu do státní kasy. Ušetříte tak výdaje, které by vám nic nepřinesly. Co to mimo jiné znamená? Naše služby jsou cca o třetinu levnější než u firem, které náhradní plnění neposkytují.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Na spolupráci s vámi se těšíme!