Masáž dvojic a párů

Chcete přijít se svojí kamarádkou / kamarádem či se svojí partnerkou / partnerem? I v tomto jsme schopni vám vyjít vstříc. Stačí si vybrat, na jakou masáž chcete přijít a kým se chcete nechat masírovat.

Nechtěli jsme vymýšlet "extra partnerské masáže", kde ani nevíte, co se bude dít. Jednoduše si zvolíte masáž, kterou máme v nabídce, přičemž nemusíte mít oba stejný typ masáže - pouze doporučujeme, abyste si vybrali časově stejně dlouhé, abyste pak na sebe nemuseli čekat. :)

Ceny masáží jsou stejné jako pro jednotlivce. Výhoda pro vás je možné sdílení příjemného pocitu z masáže s vámi blízkou osobou a pro některé z vás i úspora času, že nemusíte absolvovat masáže jeden po druhém.

Mezi masírujícími může být postaven paraván, ale také nemusí. Pořád se snažíme dodržet jeden z našich základních principů - abyste se u nás cítili pohodlně a příjemně.

Prosíme, abyste při objednání termínu rovnou uvedli, kdo z dvojice masérů se komu z klientů má věnovat. Chceme tím předejít nedorozuměním mezi vámi samotnými a byla by škoda, kdyby masáž pak probíhala jinak než podle představ jednoho z vás.