Rekondiční (klasická) masáž

Předem bychom chtěli říci, že pro jednodušší přehled jsou v ceníku uvedeny ceny za strávený čas při masáži. Důvod je velmi prostý. Někteří klienti chtějí (někdy musejí) mít masáž např. zad a šíje delší, než je standardní doba. Navíc je samozřejmě možnost partie různě kombinovat. Nicméně nemusíte mít strach, zde se dozvíte, jaká je nejkratší doba, a je jen na vás, zda se rozhodnete pro delší variantu. Pamatujte, že při masáži jste na prvním místě vy!


Šíje + záda (45-60 minut)

Masáž šíje od krku k ramenům, zad až do poloviny hýždí. Doporučujeme se objednávat rovnou na celou hodinu. Zbývá tak čas se více věnovat problematickým místům.

Ramena (15 minut)

Poměrně rychlá a krátká masáž, je vhodné ji přidat k masáži šíje + zád.

Hrudník (20 minut)

Masírují se okraje prsních svalů a dekolt. Nemasírují se prsa.

Břicho (20 minut)

Jemná masáž bez tlaku v oblasti břicha.

Ruce (40 minut)

Postupuje se od konečků prstů až k ramenům. Postupně - prsty, hřbet ruky, dlaně, zápěstí, předloktí, loket, triceps, biceps.

Hýždě (10-20 minut)

Samotná masáž hýždí, kde můžou být problémy, které se řetězí až do bolestivých zad, nebo naopak do zadních stehen až k prstům na noze. Doporučujeme je přidat k masáži šíje a zad.

Přední část nohou (45 minut)

Postupuje se od konečků prstů až ke kyčlím. Postupně - prsty, nárt, kotník, bérec, kolena, stehna, kyčle.

Zadní část nohou (45 minut)

Postupuje se od konečků prstů až k hýždím. Postupně - prsty, chodidlo, kotník, lýtka, kolena, stehna, hýždě.

Celková masáž

Každý si představuje celkovou masáž jinak. Někdo si představí masáž šíje, zád a zadních částí nohou, někdo chce rychleji projet jednotlivé partie a skutečně projet celé tělo. Je to jen na vás, jaké máte přání. Není samozřejmě problém udělat celkovou masáž i tříhodinovou či delší. Jak je vidět, čas u jednotlivých partií těla, tak celková masáž se může bez problémů protáhnout na 4 hodiny. Jen bychom chtěli varovat, že ne každý je schopen ležet na lůžku déle než dvě hodiny. :)