Rekvalifikační kurz

Masér pro sportovní a rekondiční masáže

Akreditovaný rekvalifikační kurz Masér pro sportovní a rekondiční masáže nabízíme formou víkendových kurzů. Časová dotace je 150 hodin. Po absolvování kurzu a složení zkoušky můžete rovnou začít podnikat v oblasti masérských, regeneračních a rekondičních služeb.

Podmínkou k absolvování kurzu je dobrý celkový zdravotní stav a pozitivní přístup.

Kurz i zkouška probíhají v našich prostorách, které jsou klimatizovány. Maximální kapacita kurzu je 10 lidí, aby všichni měli dostatek pozornosti ze strany lektora. Podmínkou k otevřením kurzu je minimálně 6 lidí. Samozřejmostí je pohodové a klidné prostředí s přívětivým přístupem.

Obsahem našeho kurzu je:

  • teorie a historie masáží
  • anatomické znalosti svalů a kostí člověka
  • techniky a postupy masáží celého těla
  • seznámení se s masážními prostředky
  • způsob (nácvik) práce s klientem
  • ukázky dalších typů masáží dle přání a zájmu účastníků
  • problematika prostor k podnikání a hygienické podmínky
  • ukázka podnikatelského plánu, jak přemýšlet při rozjetí vlastního podnikání
  • získání povědomí, jak pomoci ostatním

Počet hodin kurzu je 150. Kurz je rozložen do 9 víkendů. První setkání je v pátek odpoledne, kdy se seznámíte s lektorem a s dalšími účastníky kurzu. Zároveň se dozvíte informace k průběhu kurzu. Výuka o víkendu bude probíhat od 9:00 do 17:00.

Nejbližší termín je 20.9.2024 (konec kurzu 17.11.2024).

Hlavním lektorem je Mgr. Miroslav Rybka - pedagog, fyzioterapeut a masér s více než desetiletou praxí. Zároveň je jedním z autorizovaných zkoušejících. Bude vás tedy provázet prakticky celým kurzem. Jeho snahou je předat vám užitečné a praktické znalosti, naučit vás porozumět lidskému tělu, ukázat vám souvislosti a předat lásku k masérské profesi. Protože má zkušenosti s podnikáním jako OSVČ i jako jednatel naší firmy, poradí, jak nejsnázeji začít podnikat. Výuku prolíná postřehy z praxe fyzioterapeutické, masérské i podnikatelské.

Autorizované osoby u zkoušky: Mgr. Miroslav Rybka, Bc. Jana Čechová

Cena: Cena kurzu je 9.500 Kč. Cena autorizované zkoušky je 2.500 pro naše studenty. Je možné absolvovat jen autorizovanou zkoušku i absolventy jiných školících center. Cena zkoušky je 3.500 Kč (podmínkou je dodání potvrzení o absolvování rekvalifikačního kurzu). Pro naše absolventy nabízíme slevu 300 Kč na další kurzy masáží.

Platební podmínky: V případě registrace na kurz je třeba zaplatit zálohu 2.000 Kč (odečítá se z ceny kurzu). Zbylá část kurzu se hradí nejpozději 10 dní před začátkem kurzu.

Přihlášku naleznete zde.

Těšíme se na vás! :)