K založení této společnosti nás motivovalo více věcí. Jak jste si již jistě všimli, provází nás všude zlatá rybka, ale proč tomu tak je? Zlatá rybka je symbolem touhy po splněných přání. Chtěli bychom, aby se prostřednictvím nás plnily vaše sny, abyste si u nás odpočinuli, udělali něco pro své zdraví a popřípadě něco pro rozvoj vašich znalostí. Přáli bychom si, abychom mohli poskytnout zajímavé pracovní příležitosti zdravotně postiženým, aby se cítili platní ve své práci, aby je bavila a uspokojovala. A naše třetí přání je, aby dvě předchozí přání šla splnit dohromady.

Chceme udělat maximum, aby se všechna tato přání splnila, protože bez vás, spokojených klientů, nebudeme spokojení my a stejně tak to platí i naopak. Budeme velmi rádi, když podpoříte naše i vaše sny a přijdete k nám na návštěvu a vyzkoušíte si naše služby. Podpořit nás samozřejmě můžete i zmínkou mezi vašimi přáteli, vaší aktivitou formou lajkování a sdílení našeho facebookového profilu a příspěvků na nich, určitě za to vše budeme velmi rádi.

Náš tým je tvořen výhradně lidmi s různými typy zdravotního znevýhodnění a jsme tu proto, abychom dokázali vám i sobě, že můžeme pomáhat a všem poskytovat plnohodnotné služby a plnit přání dle principu zlaté rybky... A už to plníme od r. 2014! Děkujeme vám!

Těšíme se na vaši návštěvu,

Mgr. Miroslav Rybka, jednatel

Náš tým

Míra

Fyzioterapeut, masér (všechny typy masáží v nabídce), instruktor fitness, školitel

Míra se snaží pomoci nejen po fyzické, ale i psychické stránce. U Míry se setkáte s empatií i s odbornou radou a je vidět, že po dobu vaší návštěvy se vám věnuje na 100 procent.

Danča

Akreditovaná masérka (lymfodrenáž a masáž klasická, relaxační, těhotenská, indická masáž hlavy, havajská Lomi Lomi, medová, Breussova, masáž horkými lávovými kameny), vystudovaná porodní asistentka.

U Danči budete vnímat, jak chce pomoci od bolesti a únavy, přičemž její snaha je přirozená a opravdová. Již díky její přítomnosti z vás opadne veškerý stres a starosti.

Lenka

Akreditovaná masérka (masáž klasická, relaxační, havajská Lomi Lomi, medová, Breussova, indická masáž hlavy, masáž horkými lávovými kameny, anticelulitidní masáž).

Lenka vám nejen pomůže od bolesti svalů, ale také se maximálně snaží, abyste se cítili při masáži příjemně a skvěle si odpočinuli.


Eva

Akreditovaná masérka (lymfodrenáž, masáž klasická, relaxační, havajská Lomi Lomi, medová, Breussova, indická masáž hlavy, masáž horkými lávovými kameny).

U Evy ucítíte závan pohodové a klidné atmosféry, která vás bude provázet celou masáží. Ještě k tomu pečlivost, která je Evě vlastní, a je z toho dokonalý zážitek.

Monika

Akreditovaná masérka (masáž klasická, relaxační, havajská Lomi Lomi) a instruktorka jógy.

Monika umí výborně propojit znalosti získané z masáží i z jógy. Vytvořením uceleného povědomí o lidském těle dovede perfektně pomoci jak v pasivním uvolňování těla pomocí masáže, tak i aktivním přístupem při lekcích jógy.

Valentyn

Masér (klasická masáž).

Valentyn je nevidomý masér, který k nám přišel z Ukrajiny. Ještě před zhoršením zraku stihl vystudovat fyzioterapii, což má vliv na způsob provedení masáže. Plynule přechází mezi masáží a hmaty měkkých technik z fyzioterapie a v kombinaci s citlivým vnímámím nevidomého dokáže skvěle uvolnit zatuhlá místa.