Vánoční dárky v roce 2021 4+1 a Velký balíček masáží

01.11.2021

Ať se děje, co se děje, na Vánoce dárky vždycky zajistíme. :)

Hledáte dárek pro své blízké a přemýšlíte, čím jim udělat radost? Masáží rozhodně neprohloupíte, ba naopak jim dáte dárek hned dvakrát! Jednou pod stromečkem a jednou při jeho uplatnění. :)

Vaši blízcí se díky vám na chvíli u nás zastaví, vydechnou si a odpočinou, přičemž se o ně starají zkušené ruce našich masérů a masérek. Celou dobu návštěvy u nás je doprovází pohoda a klid, což je určitě něco, co vaši blízcí ocení a budou na to ještě rádi vzpomínat. :)

Jaké akce tedy nabízíme?

Akce - 4+1

Koupíte si 4 poukazy na jakékoliv naše masáže a pátý dostáváte zdarma. Pokud si vyberete různé masáže v různých cenových relací, nevadí, prostě sečteme ceny všech pěti poukazů a zaplatíte jen čtyři pětiny celkové ceny.
Poukazy můžete dát jako dárek jedné osobě, nebo naopak obdarovat celou rodinu - fantazii se meze nekladou. :)

Akce - Velký balíček masáží

Tradičně má velký úspěch tento balíček. Jsou buď pro ty, co nevědí, která masáž by se mohla líbit jejich blízkým, tak jim koupí většinu klasických i zážitkových masáží, které nabízíme a obdarovaní pak v průběhu roku vyzkouší celou škálu. Jsou ale i pro ty, co si rádi užívají a přijdou s chutí nejen na klasickou masáž, ale rádi poznají i nové masáže.
Tento balíček zatím nikoho nezklamal a naopak je to skvělý dárek, který vydrží prakticky na celý rok a klienti si ho hodně pochvalují.
Velký balíček masáží obsahuje: Hodinová klasická masáž, Hodinová relaxační masáž, Medová masáž, Indická masáž hlavy (60 min), Masáž horkými lávovými kameny (90 min), Breussova masáž, Havajská masáž Lomi Lomi.
Cena těchto masáží je standardně dohromady 4.400 Kč, ale cena vánočního Velkého balíčku masáží je 3.600 Kč!

Přejeme krásné Vánoce plné klidu, rodinného štěstí a lásky!